• İBB'nin 2020 yılında düzenlediği "İstanbul'un Mezarları Ulusal Tasarım Yarışmasında", yarı zamanlı öğretim üyemiz Dr. M. Çağhan Keskin liderliğinde ve içinde mezunumuz Ebru Ece Keskin ve son sınıf öğrencimiz Mert Okay'dan oluşan ekip 'iki' ayrı 'birincilik' ödülü almıştır.
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 2019 yılı mezunlarımızdan Ebru Sıla Tanrıverdi ve Tuğçe Ünan diploma projeleriyle bu kez de İç Mimarlar Odası'nın düzenlediği IM 2020 ulusal iç mimarlık ödüllerinin 4. sınıf kategorisinde ‘mansiyon’ ödülüne layık görüldüler.
  • 2019 mezunlarımızdan Buse İridağ, Özge Öztürk ve Çisem Nur Yıldırım, TheBigThing.Net mimari platformu tarafından düzenlenen ve 'terkedilmiş metal yapıların geri dönüşüm ile yeniden kullanımı' konusuna yönelik açılmış olan, THE ARCHITECTURE OF THE ABANDONED isimli uluslararası yarışmanın "profesyonel" kategorisinde sıralamaya girerek "başarılı ilk 30 listesi" içinde 12. sırayı aldılar. Eski mezun öğrencilerimizi, yeni meslektaşlarımızı bu başarılarından dolayı tebrik ederiz!
  • Diploma projesi öğrencilerimizden Fahreddin Fatih Mete, Ebru Sıla Tanrıverdi & Tuğçe Ünan'ı, ulusal çaptaki İç Mimarlık Diploma Projeleri Yarışması olan MEKAN 2020'de aldıkları 2 ayrı mansiyon ödülü için kutluyor, başarılarının hep sürmesini diliyoruz!
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. Sınıf Öğrencimiz Cansu Erdem, iki ayrı yarışmadan iki ayrı ödülle dönerek bizleri gururlandırdı! Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği (MAKSDER) 11. Ulusal Mobilya Aksesuarları Tasarım Yarışması’nda Giysi/Giyinme Dolabı Organizasyonu Kategorisi’nde ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ ile Kalebodur’la Eskiz yarışmasında EŞDEĞER MANSİYON olmak üzere 2 ödül alan Cansu'yu gönülden tebrik eder, başarılarının devam etmesini dileriz.
  • Çisem Nur Yıldırım (2019 Mezunu) Mansiyon, MEKAN İç Mimarlık Diploma Projeleri Yarışması, 2019
  • Rümeysa Üngördü (2017 Mezunu) Mansiyon, MEKAN İç Mimarlık Diploma Projeleri Yarışması, 2017

 

1     2